Zimný MEGA relax s kúpaním a All inclusive

Termín: 01.01. - 28.03. / 01.04. - 27.04. / 28.09. - 22.12.2024Nový Hotel Aqua *** Veľký Meder

***

Hotel Aqua *** Patrí k hotelu Thermal Varga

banner kupanie-zdarma-hotel-aqua

Vedľa termálneho kúpaliska Velky Meder wellness Thermal Corvinus je nový Hotel AQUA Veľký Meder ***, patriaci pod Hotel Thermal Varga ***. Hostia tohto hotela sú len pár krokov od termálnej vody, teda len minútka ich delí od termálnych bazénov a spojitých služieb nášho kúpaliska. Ubytovanie pri areáli termálneho kúpaliska.

Hotel Aqua Veľký Meder je ubytovanie pri areáli termálneho kúpaliska

Hotely Aqua Veľký Meder a Hotel Thermal Varga Veľký Meder predovšetkým svoju ponuku orientujú na wellness pobyty, spa dovolenku, relax a oddych. Miesto pre oddychovú dovolenku tu nájdu aj rodiny s deťmi. Detský kútik, detské postieľky , priestranné rodinné izby, apartmány a jedlá. Profesionálny personál v buffé reštaurácii hotela odporučí k výbornému jedlu aj kvalitné regionálne jedlá.

Detský kútik Hotel Thermal Varga- užite si rodičia chvíľu kľudu pri káve

Ak si zakúpite akciový pobyt na 2 a viac nocí

v Hoteli Aqua *** alebo Hoteli Thermal Varga *** , vyberte si pobyt ktorý obsahuje vstup do kúpaliska a aquaparku vo Veľkom Mederi.

Každého fanúšika horúcej vody, kúpalísk, saunovania a celkovo wellness vrelo očakávame

Vrelo očakávame s ponukami prispôsobenými Vašim požiadavkám. Vaša dovolenka termálne kúpaliská Slovensko bude mať mnoho predností a to sú
Termálne kúpalisko Veľký Meder, ktoré ponúkajú horúce termálne bazény tak pod strechou ako aj šírym nebom (uprostred lesoparku zelene).
V termálnej vode sa vyváľajú aj Vaše deti (dovolenka s deťmi, detské bazény, aquaparky).
V liečivej vode sa zotavia rodičia, dedo, babka.
Všetci sa zregenerujú V zážitkových a wellness bazénoch
Je tu dostatok zábavy, rekreačného športu a preslávená maďarská gastronómia

Pobyt prívetivý k Vašej peňaženke!

Celkom iste Vás poteší, že všetko, čo si budete môcť dopriať, a nebude toho málo, bude veľmi prívetivé k Vašej peňaženke!
Presvedčte sa sami a dáte nám za pravdu.

Prajeme Vám krásnu dovolenku a pridávame „pár ukazovateľov“, ktoré Vám pomôžu s výberom lokality, ubytovaním a voľbou z ponúk pobytov:

Hotel Aqua *** Veľký Meder

Hotel Thermal Varga *** Veľký Meder

Vila Termal Veľký Meder

Ubytovanie Veľký Meder

Ubytovanie pri areáli hľadajte v Hotel AQUA cenník, Hoteli Thermal Varga, Vila Termal. Super wellness dovolenka pre rodiny s deťmi pri areáli termálneho kúpaliska Veľky Meder. Tobogánové šialenstvo je moderný komplex tobogánových šmýkačiek. Ak niekomu tento adrenalín nestačí, môže si vyskúšať lanovú dráhu Tarzánia, v korunách vysokých stromov Veľkomederského lesoparku. Plážový volejbal, nohejbal, monigolf a stolný futbal nemôžu chýbať.

Stravovanie

Strava je formou bohatých švédskych stolov, podáva oproti vchodu hotela v reštaurácii Hotela Thermal Varga ***. Pohodlne, peši (30 metrov) sa cez pekný hotelový park prechádzkou dostanete do reštaurácie na raňajky a večere.

Masáže a Kozmetika

Oddýchnite si a zregenerujte sa v našich termálnych prameňoch Thermal Corvinus, termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi.