Cenník


Pre aktuálne ceny kliknite tu:

 

Rezervujte si svoj pobyt::

  • emailem na info@hotelthermal.sk,
  • telefonicky na +421315530336, +421917460625
  • alebo online prostredníctvom rezervačného formulára

Spoločná recepcia s Hotelom Thermal Varga ***:

Pre návštevníkov termálne kúpalisko Veľký Meder ponúka možnosti na ubytovanie vo Veľkom Mederi. Vedľa termálneho kúpaliska Veľký Meder Thermal Corvinus – More zážitkov jemoderný Hotel AQUA ***, patriaci pod Hotel Thermal Varga ***. Hostia tohto hotela budú len pár krokov od termálnej vody, teda len minútka ich bude deliť od termálnych bazénov a spojitých služieb nášho kúpaliska. Hotel AQUA je navyše obklopený Veľkomederským lesoparkom, ktorý klientom hotela poskytuje nielen pocit blízkosti k prírode, ale v letnej sezóne aj príjemný tieň.

“Hostia tohto hotela majú Veľký Meder ubytovanie len pár krokov od termálnej vody.”

Bezpečnosti venuje hotel veľkú pozornosť, totiž ponúka svojim hosťom parkovanie v priestore monitorovaným kamerovým systémom. Izby v Hoteli AQUA sú komfortne vybavené, v každej miestnosti sa nachádza televízor (SAT TV), telefón, možnosť FREE wifi pripojenia na internet, bezbariérový sprchovací kút a toaleta, chladnička, rýchlovarná kanvica a sušič vlasov. Hotel ponúka ubytovanie v jedno, a dvojlôžkových izbách s prístelkou. Okrem toho pre klientov hotela bude k dispozícii aj VIP apartmán s jacuzzi, so saunou a s balkónom.

“Bezbariérový sprchovací kút a toaleta.”

Aj v letnom období, keď okolie je plné turistov, pre hotelových hostí je zaručená pokojný oddych. Navyše množstvo služieb môžete nájsť aj v blízkosti: nachádza sa tu aj kaviareň, reštaurácia, krčma, lekáreň, salón krásy, masážny salón i soľná baňa.

“Medzi najnavštevovanejšie celoročné destinácie patrí termálne kúpalisko Veľký Meder THERMAL CORVINUS”

Hostia prichádzajúci autom sa cestou do hotela môžu orientovať podľa vonkajších, v meste umiestnených informačných tabulí. Po použití zvončeka pri bráne pred centrálnym parkoviskom Vám recepčný personál pomôže sa dostať do hotela. Ochotne Vás oboznámi s informáciami súvisiacimi s ubytovaním v hoteli.

“V zimnej sezóne sa napĺňajú najprv kapacity Hotela Thermal Varga ***, následne sa obsadzuje Hotel AQUA ***.“